Znajdź najlepszą ofertę dla siebie!

Wybrana oferta

Rata netto:

Czynsz:

Suma opłat leasingowych:

240.00 PLN / miesiąc

2.40 % / miesiąc

105 % / w skali całej inwestycji

Przejdź dalej

Więcej szczegółów

Koszt obsługi leasingu

Komentarze

Wysokość raty miesięcznej   240.00 PLN   Kalkulacja została sporządzona, w wariancie finansowania zmiennego, przy uwzględnieniu kosztu pieniądza na rynku międzybankowym w oparciu o stopę bazową WIBOR 1M. Wysokość rat leasingowych w kalkulacji może ulec zmianie stosownie do zmiany stopy bazowej. Kalkulacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i została sporządzona bez badania zdolności przychodowej klienta.

Opłaty leasingowe

Komentarze

Czynsz 2.40 %    

Podana wartość przedstawiona została dla pojedynczej raty.

Opłata wstępna 20.00 % 2 000.00 PLN  
Koszt wszystkich rat miesięcznych   8 400.00 PLN  
Wykup przedmiotu 1.00 % 100.00 PLN  
Suma 105.00 % 10 500.00 PLN    
Tarcza podatkowa   2 021.60 PLN  

Kwota podatku dochodowego nie zapłaconego do Urzędu Skarbowego dzięki zaliczeniu opłat leasingowych do kosztów uzyskania przychodów, przy stawce podatku dochodowego 19%

Rzeczywisty koszt nabycia
przedmiotu przez leasing
  8 718.40 PLN  

Rzeczywisty koszt nabycia przedmiotu przez leasing przy uwzględnieniu korzyści z tarczy podatkowej. Suma wydatków minus kwota nie zapłaconego podatku.

Dodatkowe Informacje

Rodzaj zabezpieczenia     Każdorazowo wymagany jest weksel i deklaracja wekslowa. Poręczenie cywilne umowy jest wymagane, jeżeli kapitał zakładowy spółki oraz kapitały własne w bilansie są niższe niż zobowiązanie. Poręczenie innej firmy wymagane przy nowych działalnościach (<6 miesięcy)
Amortyzacja     20%, 14% samochody specjalne
Wartość końcowa zależy od stawki amortyzacji i nie należy traktować tej podanej w przykładzie jako jedynej właściwej
Dodatkowe wymagania    

Wycena lub potwierdzenie ceny wewnętrznie w EFL (jeśli auto pochodzi od Autoryzowanego dilera lub producenta)

Przy nowych działalnościach (<6 miesięcy) wymagane poręczenie innej firmy.

Ocena klientów

------

Przejdź dalej

Rynek produktów finansowych jest bardzo złożony. Każdy bank uważa, że oferuje najlepsze (w ich rozumieniu) kredyty hipoteczne, konta bankowe, lokaty bankowe, karty kredytowe, kredyty gotówkowe, czy kredyty samochodowe. Podobnie jest z funduszami inwestycyjnymi, czy innymi produktami, dzięki którym możemy lokować swoje oszczędności. Jak w takim gąszczu ofert wybrać te najlepsze? Czy najlepszy kredyt hipoteczny, to ten najtańszy? Co jeszcze wziąć pod uwagę wybierając kredyt na mieszkanie (choćby w Programie Rodzina na swoim)? Ile można zyskać lub stracić zakładając lokaty bankowe? Jaką jest moja zdolność kredytowa? Odpowiedzi na te pytania nie są łatwe. Porównanie wszystkich produktów bankowych, czy finansowych nie jest proste. Nawet jeśli spróbujesz odwiedzić oddziały, czy nawet strony internetowe wszystkich banków, to po kilku z nich będziesz już zmęczony. Zebranie informacji o tysiącu produktów bankowych, sprowadzenie ich do jednego mianownika i porównanie jest zajęciem żmudnym. Porównywarka finansowa zrobi to za Ciebie.